O nas

Polska moda przeżywa obecnie swoje złote czasy. Jeszcze nigdy tak wielu polskich projektantów i producentów nie brało udziału w tworzeniu rynku odzieżowego lokalnie i coraz częściej globalnie

Polskie Modne

Polska modna

Powstające na naszym gruncie rodzime kolekcje nie odbiegają jakością od standardów dyktowanych przez wiodące światowe marki. To, co reprezentuje dziś sobą polski rynek odzieżowy jest powodem do dumy. 

Jednocześnie dzięki temu my możemy bawić się modą i tworzyć stylizacje na najwyższym poziomie. A to wszystko z metką made in Poland!

Polskie Modne

Moda dla puszysztych

Jak wiadomo, nosząc większy rozmiar, nie musimy się czuć gorszymi. To już nie te czasy, kiedy moda size plus była jedynie niszowym zjawiskiem. Dzisiaj producenci odzieży zaczęli wreszcie zauważać, że kobiety mogą i przede wszystkim chcą wyglądać atrakcyjnie. Panie przestały się wstydzić swojego rozmiaru, a i świadomość społeczeństwa jest większa i powszechnie wiadomo, że posiadanie większego rozmiaru nie oznacza lenistwa i braku chęci pracowania nad sobą. Kobieta jest kobietą niezależnie od rozmiaru i zawsze chciałaby czuć się wyjątkowo, a odpowiednio dobrane ciuchy z pewnością są w tym bardzo pomocne.

Aby móc sprostać wymaganiom pań noszących rozmiar size plus, które to wymagania niejednokrotnie są znacznie wyższe niż w przypadku kobiet szczupłych, powstały firmy, które specjalizują się w szyciu dzieży dla tego typu klientek. Ci producenci skupili się właśnie pod logiem naszej marki, a przygotowanych przez nich kolekcji nie powstydziliby się najwięksi światowi projektanci.

Polskie Modne

Moda dla kobiet

Moda damska to bardzo szerokie zjawisko. Obejmuje bowiem nie tylko same kobiety, czyli ponad połowę ludzkości, ale jeszcze dodatkowo cały męski pierwiastek skupiający nie tylko zainteresowanych ubiorem kobiet mężów czy ojców, ale i całe rzesze producentów ubrań. W związku z tak rozległym zasięgiem wpływu mody na otaczający świat, nie powinno dziwić, że jest to element ważny w życiu. Pomimo tego, że mówimy, iż nie szata zdobi człowieka, to dziś właściwie to powiedzenie, pomimo swego alegorycznego znaczenia, raczej mija się z prawdą. W dobie modowego szaleństwa tym bardziej ważne jest to, aby umieć dokonać odpowiedniego wyboru.

Właściwie można by rzec, że stylów w modzie jest tyle ile jest kobiet. Każda z nas codziennie, w zależności od okazji, okoliczności, pogody, a nawet humoru tworzy bowiem doraźne stylizacje. Powstają one z tego, co na dany moment posiadamy w naszych szafach. Codzienne stylizacje są zestawieniami polegającymi na dobieraniu ciuchów, które kupiłyśmy wcześniej i wyciągamy je na bieżąco. Często jest więc tak, że rano okazuje się, że pomimo pełnej garderoby, nie mamy co na siebie włożyć – która z kobiet nie zna takiego problemu, jest naprawdę wielką szczęściarą.

kupieni pod naszą marką Polskie modne polscy projektanci i producenci odzieży dbają o to, byś mogła wybierać ubrania spośród najciekawszych modeli, jak w światowych kolekcjach mody. Ponadto oferowane przez nich ubrania są wykonane z najwyższych jakościowo tkanin i dodatków.

Próbując usystematyzować style w modzie, można pokusić się o wyróżnienie podstawowych nurtów, które i tak każda z nas zmienia na swój sposób. Jest to kanon, który podlega różnego rodzaju wpływom, ale mimo wszystko można powiedzieć, że posiada dość stały rdzeń. Dochodzą także style pojawiające się chwilowo, ulegające zmianom bądź znikające, ale tych jest tak wiele, że ich właściwe usystematyzowanie właściwie nie jest możliwe.

Nasz niesamowity zespół jest tutaj dla Ciebie

Dorota Mastalska

CEO
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and service, and that bring friends with them."

Bjorn Gunnarson

Head of Design
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends do business with you."

Charlotte Banks

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer service culture can’t be copied."

Sam Gallagher

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
Bardzo dobrej jakości ubrania polskich firm. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!!!
Zawsze super podejscie! 😉
Ольга Горкавчук
Sitnica, Ukraina

In the press

Bezpłatna wysyłka

We wszystkich zamówieniach powyżej 249zł

Łatwe 14-dniowe zwroty

14 dniowa gwarancja zworotu pieniędzy

Bonus na pierwsze zakupy

20zł na pierwsze zakupy

100% Bezpieczna płatności

PayPal / MasterCard / Visa / Stripe